Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Курси англійської мови


Наразі я викладаю англійську мову індивідуально або у міні-групі з двох осіб очно (Монреаль, Канада) або по Skype (скайп). При такому навчанні Ви можете максимально контролювати навчальний процес, отримувати максимум уваги на занятті та адаптувати заняття під свої особисті потреби. Якщо Ви хочете вивчати англійську мову так, як це зручно Вам, у своєму темпі та із максимальним врахуванням Ваших індивідуальних особливостей, я запрошую Вас обрати один із наступних способів навчання:


Індивідуальні заняття з англійської мови. Все просто – Ви вчите англійську мову один на один зі мною в себе вдома, в офісі або в мене вдома (Монреаль, Канада). Процес навчання йде швидше, а програма вивчення англійської мови максимально враховує усі Ваші побажання. Цей тип навчання ідеально підходить Вам, якщо у Вас нестандартний графік, Ви повинні за стислі строки опанувати англійську мову, Вам потрібно сфокусуватися на якійсь вузькій галузі англійської мови або Ви просто любите вчитися індивідуально. Дізнайтеся більше про індивідуальні уроки англійської мови.


Заняття з англійської по Skype (скайп) ідеально підходять для тих, хто живе не в Монреалі (Канада) та хоче вивчати англійську мову разом зі мною. У Вас є можливість відвідувати справжні індивідуальні заняття, не залишаючи свого робочого місця або не виходячи з власного будинку. Дізнайтеся більше про вивчення англійської мови по Skype (скайп).


Як визначити свій рівень знань з англійської мови?

Пройдіть тест на визначення рівня англійської мови, щоб підібрати відповідну програму навчання англійській мові. На цей тест Вам знадобиться усього 30 хвилин, а після його проходження Ви зможете оцінити свій рівень знань англійської та отримати рекомендації із приводу програм з англійської мови, які Вам підходять.


Який розклад занять англійської?

Наразі я проживаю у місті Монреаль, Канада. Мій часовий пояс: UTC -5 (з Україною, наприклад, різниця у часі становить 7 годин, якщо у Вас 19:00, у мене 12:00 дня). Я можу проводити заняття після 09:00 у будні дні (за місцевим часом) по скайп (Skype) або, для жителів Монреалю, на Вашій чи моїй території (я проживаю в 15-хвилинах пішки від плази Côte-des-Neiges).


Скільки коштує навчання англійській мові зі мною?

Одне індивідуальне заняття коштує $30 за 90 хвилин. Заняття у міні-групі з двох людей коштує $40 за 90 хвилин (по $20 з кожного). Детальнішу інформацію про вартість уроків англійської мови Ви можете дізнатися тут.


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по телефону: +14389364667 або по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби