Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Граматична тема з англійської мови: Be going to
There are no translations available.


Опануйте граматичну тему з англійської мови «Майбутній час» на моєму сайті. Тут Ви знайдете:

Правила граматичної теми з англійської мови: "Be going to"

Інтерактивні онлайн вправи з граматичної теми: "Be going to"

Діалог англійською мовою з використанням "Be going to"Правила граматичної теми з англійської мови: Be going toвивчення граматики англійської мови be going to

Для того, щоб навчитися грамотно та правильно використовувати певну граматичну тему в англійській мові, потрібно знати правила. Тут Ви їх знайдете у форматі PDF. Усі вони написані простою та доступною мовою, щоб Ви змогли зрозуміти сутність структури "be going to", вивчили правила його утворення та змогли самі застосовувати цей час у мовленні.

• Безкоштовно завантажити граматичну тему з англійської мови: Майбутній час: Be going toОнлайн вправи на закріплення та вивчення тему з граматики англійської мови: "Be going to"

У цьому підрозділі Ви матимете змогу закріпити знання структури "be going to", виконуючи онлайн вправи.

Виберіть правильний варіантвивчення граматики англійської мови be going to

Прочитайте уважно вихідний варіант речення, яке Вам потрібно буде перекласти, а потім натисніть на квадраті, який знаходиться біля правильного, на Вашу думку варіанта. Щоб побачити усі питання та варіанти відповідей до них, натисніть на кнопку "Show all questions", яка розташована у верхньому правому кутку сторінки. Ваша відповідь на кожне питання буде оцінюватися окремо.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Майбутній час» онлайн: Вправа 1

Сполучіть реченнявивчення граматики англійської мови be going to
У цій вправі Вам потрібно буде сполучити речення з їх перекладом. Для цього клікніть лівою кнопкою миші на прямокутнику з реченням справа та підтягніть його до відповідного прямокутника зліва. Щоб перевірити свою відповідь, натисніть на кнопку "Check".

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Майбутній час» онлайн: Вправа 2

Заповніть пропуски у реченняхвивчення граматики англійської мови be going to
У цьому завданні Вам потрібно буде вписати слова у правильній формі. Після того, як Ви виконаєте все завдання, будь ласка, перевірте його, натиснувши на кнопку "Check". Якщо у Вас будуть якісь труднощі, Ви можете натиснути на кнопку "Hint".

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Майбутній час» онлайн: Вправа 3Діалог з англійської мови для вивчення граматичної теми "Be going to"вивчення граматики англійської мови be going to

У цьому діалозі Ви почуєте як використовують структуру "be going to" в англійській мові. Одразу під відео роликом Ви знайдете повний текст цього діалогу, щоб Ви могли слідкувати за словами "акторів". Крім того, під діалогом англійською мовою Ви знайдете його переклад, що дозволить Вам краще зрозуміти сутність того, про що говорили герої відео ролику.

Дивитися діалог англійською мовою на тему: "Be going to"Опануйте інші безкоштовні граматичні теми з англійської мови.Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh