Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Граматична тема з англійської мови: Was/ were
There are no translations available.


Опануйте граматичну тему з англійської мови «Минулий простий час» на сайті моєї школи англійської. Я розробила безліч ресурсів, які допоможуть Вам опанувати цю тему:

Правила граматичної теми з англійської мови: Past Simple/ Indefinite (was/ were)

Інтерактивні онлайн вправи з граматичної теми: Past Simple/ Indefinite (was/ were)

Пісні англійською мовою для вивчення: Past Simple/ Indefinite (was/ were)

Діалог англійською мовою з використанням Past Simple/ Indefinite (was/ were)Правила граматичної теми з англійської мови: Past Simple/ Indefiniteвивчення граматики англійської мови Present Simple

Для того, щоб навчитися грамотно та правильно використовувати певну граматичну тему в англійській мові, потрібно знати правила. Тут Ви їх знайдете у форматі PDF. Усі вони написані простою та доступною мовою, щоб Ви змогли зрозуміти сутність часу Past Simple/ Indefinite, вивчили правила його утворення та змогли самі застосовувати цей час у мовленні.

• Безкоштовно завантажити граматичну тему з англійської мови: Минулий простий час: Past Simple (Indefinite): was/wereОнлайн вправи на закріплення та вивчення тему з граматики англійської мови: Past Simple/ Indefinite (was/ were)

У цьому підрозділі Ви матимете змогу закріпити знання граматичної теми Past Simple/ Indefinite (was/ were), виконуючи онлайн вправи.

Виберіть правильний варіантвивчення граматики англійської мови Present Simple

Прочитайте уважно вихідний варіант речення, в який Вам потрібно буде вставити пропущене слово, а потім натисніть на квадраті, який знаходиться біля правильного, на Вашу думку варіанта. Щоб побачити усі питання та варіанти відповідей до них, натисніть на кнопку "Show all questions", яка розташована у верхньому правому кутку сторінки. Ваша відповідь на кожне питання буде оцінюватися окремо.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Минулий простий час: was/were» онлайн: Вправа 1

Сполучіть речення з їх перекладомвивчення граматики англійської мови Present Simple

Зліва розташовані речення, а справа - їх переклад на англійську мову. Щоб сполучити речення з їх перекладом, натисніть на англійському реченні і, не відпускаючи лівої кнопки миші, перетягніть його до відповідного речення. Після цього натисніть на кнопку "Check", щоб перевірити правильність виконання завдання.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Минулий простий час: was/were» онлайн: Вправа 2Пісні для вивчення граматичної теми з англійської мови: Past Simple/ Indefinite (was/ were)вивчення граматики англійської мови Present Simple

Я також Вам пропоную вивчати граматику англійської мови через пісні. Це ефективний та легкий засіб закріплення граматичної теми, яку Ви на разі намагаєтесь опанувати. До кожної пісні Ви також знайдете короткий словник зі словами, які я начитала, щоб Ви запам'ятали їх із правильною вимовою, та завдання, щоб Ви не просто насолоджувалися піснею, а ще й навчалися, слухаючи їх.

• Пісня для вивчення граматичної теми з англійської мови: Past Simple/ Indefinite: was/ were (Robbie Williams, "She's the one")Діалог з англійської мови для вивчення граматичної теми Past Simple/ Indefinite (was/ were)вивчення граматики англійської мови Present Simple

У цьому діалозі Ви почуєте як використовують дієслово "to be" у часі Past Simple/ Indefinite в англійській мові. Одразу під відео роликом Ви знайдете повний текст цього діалогу, щоб Ви могли слідкувати за словами "акторів". Крім того, під діалогом англійською мовою Ви знайдете його переклад, що дозволить Вам краще зрозуміти сутність того, про що говорили герої відео ролику.

Дивитися діалог англійською мовою на тему: Past Simple/ Indefinite (was/ were)Опануйте інші безкоштовні граматичні теми з англійської мови.Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh