Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Граматична тема з англійської мови: Наказові речення
There are no translations available.


Опануйте граматичну тему з англійської мови «Наказові речення» на сайті моєї школи англійської. Я розробила безліч ресурсів, які допоможуть Вам опанувати цю тему:

Правила граматичної теми з англійської мови: Imperative sentences (наказові речення)

Інтерактивні онлайн вправи з граматичної теми: Imperative sentences (наказові речення)

Пісні англійською мовою для вивчення: Imperative sentences (наказові речення)Правила граматичної теми з англійської мови: Imperative sentences (наказові речення)вивчення граматики англійської мови Present Simple

Для того, щоб навчитися грамотно та правильно використовувати певну граматичну тему в англійській мові, потрібно знати правила. Тут Ви їх знайдете у форматі PDF. Усі вони написані простою та доступною мовою, щоб Ви змогли зрозуміти сутність теми Imperative sentences (наказові речення), вивчили правила її утворення та змогли самі застосовувати їх у мовленні.
• Безкоштовно завантажити граматичну тему з англійської мови: Наказові реченняОнлайн вправи на закріплення та вивчення тему з граматики англійської мови: Imperative sentences (наказові речення)

У цьому підрозділі Ви матимете змогу закріпити знання граматичної теми Imperative sentences (наказові речення), виконуючи онлайн вправи.

Сполучіть позитивні речення з негативнимививчення граматики англійської мови Present Simple

Зліва розташовані позитивні речення, а справа - негативні. Щоб сполучити позитивні речення з негативними, натисніть на англійському реченні і, не відпускаючи лівої кнопки миші, перетягніть його до відповідного речення. Після цього натисніть на кнопку "Check", щоб перевірити правильність виконання завдання.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Наказові речення» онлайн: Вправа 1Пісні для вивчення граматичної теми з англійської мови: Imperative sentences (наказові речення)вивчення граматики англійської мови Present Simple

Я також Вам пропоную вивчати граматику англійської мови через пісні. Це ефективний та легкий засіб закріплення граматичної теми, яку Ви на разі намагаєтесь опанувати. До кожної пісні Ви також знайдете короткий словник зі словами, які я начитала, щоб Ви запам'ятали їх із правильною вимовою, та завдання, щоб Ви не просто насолоджувалися піснею, а ще й навчалися, слухаючи їх.

• Пісня для вивчення граматичної теми з англійської мови: Imperative sentences (Moby, "Mistake")

• Пісня для вивчення граматичної теми з англійської мови: Imperative sentences (Bob Sinclar, "World, Hold on")Опануйте інші безкоштовні граматичні теми з англійської мови.Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh