Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Граматична тема з англійської мови: Some/ any
There are no translations available.


Опануйте граматичну тему з англійської мови «Some/ any» на моєму сайті. Я розробила безліч ресурсів, які допоможуть Вам опанувати цю тему:

Правила граматичної теми з англійської мови: Some/ any

Інтерактивні онлайн вправи з граматичної теми: Some/ any

Діалог англійською мовою з використанням Some/ anyПравила граматичної теми з англійської мови: Some/ any
вивчення граматики англійської мови Present Simple

Для того, щоб навчитися грамотно та правильно використовувати певну граматичну тему в англійській мові, потрібно знати правила. Тут Ви їх знайдете у форматі PDF. Усі вони написані простою та доступною мовою, щоб Ви змогли зрозуміти сутність граматичної теми "some/ any", вивчили правила її утворення та змогли самі застосовувати цю тему у мовленні.
• Безкоштовно завантажити граматичну тему з англійської мови: Слова some/ anyОнлайн вправи на закріплення та вивчення тему з граматики англійської мови: Some/ anyвивчення граматики англійської мови Present Simple

У цьому підрозділі Ви матимете змогу закріпити знання граматичної теми "some/ any", виконуючи онлайн вправи.

Заповніть пробіли у реченнях

Щоб виконати цю вправу, Вам потрібно буде вписати у пробіли у реченнях необхідні слова. Після того, як Ви впишете усі слова, натисніть на кнопку "Check", щоб перевірити отриманий результат.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Some/any» онлайн: Вправа 1Діалог з англійської мови для вивчення граматичної теми Some/ anyвивчення граматики англійської мови Present Simple

У цьому діалозі Ви почуєте як використовують "some/ any" в англійській мові. Одразу під відео роликом Ви знайдете повний текст цього діалогу, щоб Ви могли слідкувати за словами "акторів". Крім того, під діалогом англійською мовою Ви знайдете його переклад, що дозволить Вам краще зрозуміти сутність того, про що говорили герої відео ролику.

Дивитися діалог англійською мовою на тему: Some/ anyОпануйте інші безкоштовні граматичні теми з англійської мови.Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по телефону: +14389364667 або по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh