Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Граматична тема з англійської мови: Present Continuous (Progressive)
There are no translations available.


Опануйте граматичну тему з англійської мови «Теперішній тривалий час» на сайті моєї школи англійської. Я розробила безліч ресурсів, які допоможуть Вам опанувати цю тему:

Правила граматичної теми з англійської мови: Present Progressive/ Continuous

Інтерактивні онлайн вправи з граматичної теми: Present Progressive/ Continuous

Пісні англійською мовою для вивчення: Present Progressive/ ContinuousПравила граматичної теми з англійської мови: Present Progressive/ Continuousвивчення граматики англійської мови Present Simple

Для того, щоб навчитися грамотно та правильно використовувати певну граматичну тему в англійській мові, потрібно знати правила. Тут Ви їх знайдете у форматі PDF. Усі вони написані простою та доступною мовою, щоб Ви змогли зрозуміти сутність часу Present Progressive/ Continuous, вивчили правила його утворення та змогли самі застосовувати цей час у мовленні.
• Безкоштовно завантажити граматичну тему з англійської мови: Теперішній тривалий час: Present Continuous (Progressive)Онлайн вправи на закріплення та вивчення тему з граматики англійської мови: Present Progressive/ Continuousвивчення граматики англійської мови Present Simple

У цьому підрозділі Ви матимете змогу закріпити знання граматичної теми Present Progressive/ Continuous, виконуючи онлайн вправи.

Розташуйте слова по порядку

Щоб виконати цю вправу, Вам потрібно буде розставити слова по порядку на лінію, розташовану над ними. Перетягуйте слова, навівши на них курсор та натискаючи ліву кнопку миші, після чого розташовуйте слова туди, куди Ви вважаєте за необхідне. Після того, як Ви вишикуєте усі слова в одне речення, натисніть на кнопку "Check", щоб перевірити отриманий результат.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Теперішній тривалий час» онлайн: Вправа 1

Виберіть правильний варіантвивчення граматики англійської мови Present Simple

Прочитайте уважно вихідний варіант речення, яке Вам потрібно буде перекласти, а потім натисніть на квадраті, який знаходиться біля правильного, на Вашу думку варіанта. Щоб побачити усі питання та варіанти відповідей до них, натисніть на кнопку "Show all questions", яка розташована у верхньому правому кутку сторінки. Ваша відповідь на кожне питання буде оцінюватися окремо.

• Виконати інтерактивну вправу на тему «Теперішній тривалий час» онлайн: Вправа 2Пісні для вивчення граматичної теми з англійської мови: Present Progressive/ Continuousвивчення граматики англійської мови Present Simple

Я також Вам пропоную вивчати граматику англійської мови через пісні. Це ефективний та легкий засіб закріплення граматичної теми, яку Ви на разі намагаєтесь опанувати. До кожної пісні Ви також знайдете короткий словник зі словами, які я начитала, щоб Ви запам'ятали їх із правильною вимовою, та завдання, щоб Ви не просто насолоджувалися піснею, а ще й навчалися, слухаючи їх.

• Пісня для вивчення граматичної теми з англійської мови: Present Progressive/ Continuous (Susanne Vega, "Tom's Diner")

• Пісня для вивчення граматичної теми з англійської мови: Present Progressive/ Continuous (Craig David, "Walking away")Опануйте інші безкоштовні граматичні теми з англійської мови.Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по телефону: +14389364667 або по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh