Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Відео урок: Читання "ate"
There are no translations available.


Прогляньте цей відео урок з правил читання англійською мовою. Щоб заняття були ефективнішими, слухайте та повторюйте за диктором. Якщо Ви вперше вивчаєте англійську мову, то переглядайте цей урок до тих пір, поки Ви не закріпите остаточно правила читання певних літер чи буквосполучень. Для перевірки Ви можете вимкнути звук у відео і спробувати самостійно прочитати слова, а потім ввімкнути звук і перевірити себе.

Єдина рекомендація: не сприймайте ці уроки як остаточні правила, оскільки англійська мова дуже різноманітна і одне й те саме буквосполучення чи літера можуть читатися абсолютно по-різному через безліч причин. А тому, якщо Вам вперше зустрічається певне слово, раджу перевірити як воно читається у словничку, щоб правильно його запам'ятати.


Відео урок: Правила читання буквосполучення "ate"


Правила читання з англійської мови


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh