Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Правила читання: Англійські звуки /s/. /z/ та інші
There are no translations available.


Англійські звуки / s / і / z / нічим не відрізняються від українських.
англійські звуки Англійський звук вимовляється як українська «C».
англійські звуки Англійський звук вимовляється як наше «З».
англійські звуки Аналога такому англійському звуку у нас немає. Щоб його вимовити, приставляєте кінчик язика до передніх верхніх зубів і шепеляво проговорюєте «C».
англійські звуки Аналогічного англійському звуку у нас немає. Щоб його вимовити, приставляєте кінчик язика до передніх верхніх зубів і шепеляво проговорюєте «З».
Пам’ятайте, що в англійській мові вимова звуків має значення, тому, не намагайтеся заміняти звук англійські звуки звуком / s /, а англійські звуки - звуком / z /. Коли Ви так робите, Ви просто змінюєте зміст слова, і у Вас може вийте, наприклад, "гріх" (sin) замість "худий" (thin).


Вправи на вимову англійських звуків: англійські звуки


Англійські звуки

Англійські звуки

Англійські звуки

Англійські звуки


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh