Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Правила читання: Англійські звуки /i/, /i:/
There are no translations available.


Щоб вимовити ці звуки, розтягніть рот у посмішку.
англійські звуки Цей англійський звук - аналог української «І» у слові «Ікла». Звук вимовляється коротко і по звучанню схожий на «И». Для вимови звуку привідкрийте рот, майже не розтискаючи зуби, розтягніть губи і без напруги скажіть «І».
англійські звуки Англійський звук - аналог української «І», але вимовляється довго. При вимові цього звуку рот відкривається ширше, ніж для короткого «І».


Вправи на вимову англійських звуків: англійські звуки


англійські звуки


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh