Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Правила читання: Англійські звуки /e/ та інші
There are no translations available.


англійські звуки Англійський звук по звучанню звук нагадує тверде українське «Е». Говориться коротко. Щоб його вимовити розтягніть губи в посмішку Джоконди й скажіть «Е». Рот майже закритий.
англійські звуки Аналога цьому англійському звуку в українській мові немає. Він трохи схожий на українське російське «Е», але вимовляється із широко відкритим ротом. Кінчик язика щільно притисніть до нижніх зубів, а решта язика має знаходитись за ним. Губи повинні бути розкриті так, щоб краї роту не притискались один до одного. Звук нагадує блеяння ягнят.
англійські звуки Цей англійський звук чимось нагадує звук «Е», але говориться настільки коротко, що його практично не чутно. При його вимовлянні рот повинен бути майже закритим. Цей звук зустрічається в ненаголошених положеннях, наприклад, наприкінці слова або перед літерою "r".
англійські звуки Аналога цьому англійському звуку в українській мові немає. Він злегка схожий на українське «ЙО», хоча в реальному житті звучить як суміш «ЙО» і «Е». По двокрапці після звуку Ви бачите, що цей звук довгий. Щоб його вимовити відкрийте рот, кінчик язика приставте до нижніх зубів, а його середню частину підніміть до верхнього піднебіння. При цьому вимовляйте «Е». Якщо Ви все зробили правильно, то Ви почуєте щось схоже на гурчання ведмедя.


Вправи на вимову англійських звуків: англійські звуки


англійські звуки


англійські звуки


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh