Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)


Правила читання: Типи читання англійських голосних
There are no translations available.


Шість голосних англійського алфавіту створюють набагато більше звуків. На прочитання англійських голосних впливає:
Їхнє місце розташування (на початку, всередині, кінці слова);
Їхнє сполучення з іншими голосними й приголосними;
Їхній наголос (чи перебуває голосна під наголосом чи ні).

Місце розташування голосних. Якщо голосна не сполучається з іншими голосними літерами у слові, то її читання буде залежати від типу складу. Склад - це частина слова, до якого входить мінімум одна голосна. Зі складів складаються слова. Наприклад, че-ре-па-ха складається з 4х складів.
В англійській мові склад може бути відкритим і закритим. Відкритим вважається склад, який закінчується на голосну. Наприклад, у слові ба-та-рея всі склади будуть вважатися відкритими, тому що вони закінчуються на голосні. Якщо після голосної стоїть приголосна та ще одна голосна, то цей склад теж вважається відкритим. Закритий склад завжди закінчується на одну (після якої немає голосних!!!) або на декілька приголосних. Наприклад, у слові я-гу-ар склад «ар» уважається закритим, тому що він закінчується на приголосну «р». А в слові кар-тон обидва склади вважаються закритими, тому що вони обидва закінчуються на приголосні літери й після складу «кар» іде приголосна буква «т», з якої починається склад «тон».


Поодинокі голосні літери: 4 типи читання

Усього є 4 типи читання поодиноких голосних. Усі ці приклади начитані диктором, щоб Ви могли їх прослухати та потренуватися самостійно. Я рекомендую Вам прослуховувати та повторювати приклади, під час роботи над правилами читання англійських голосних літер.


I Тип Читання

У першому типі читання голосні читаються так, як вони звучать в алфавіті. Голосна читається по першому типу читання, якщо вона знаходиться у відкритому складі під наголосом. Формула першого типу читання виглядає так:

1А ГОЛОСНА + (іноді ПРИГОЛОСНА) + ГОЛОСНА (як правило, це німа «E») = ЧИТАННЯ ПЕРШОЇ ГОЛОСНОЇ ЯК В АЛФАВІТІ

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки


ІI Тип Читання

У другому типі читання голосні читаються коротко. Голосна читається по другому типу читання, якщо вона знаходиться в закритому складі. Схема другого типу читання виглядає так:

ГОЛОСНА + ПРИГОЛОСНА (+ приголосна)= КОРОТКЕ ЧИТАННЯ ГОЛОСНОЇ

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки


ІIІ Тип Читання

У третьому типі читання голосні читаються подовжено. Голосна читається по третьому типу читання, якщо після неї стоїть літера R. Формула третього типу читання виглядає так:

ГОЛОСНА + R = ДОВГЕ ВИМОВЛЕННЯ ГОЛОСНОЇ

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки


IV Тип Читання

У четвертому типі читання голосні подвоюються або потроюються. Голосна читається по четвертому типу читання, якщо після неї стоять літери RE. Формула четвертого типу читання виглядає так:

ГОЛОСНА + R + E = ПОДВОЄННЯ АБО ПОТРОЄННЯ ГОЛОСНОЇ

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки

англійські звуки


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по email: Cette adresse email est protégée contre les robots des spammeurs, vous devez activer Javascript pour la voir. та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Add comment


Security code
Refresh