Ukrainian (UA)Russian (CIS)French (Fr)
Безкоштовні уроки з англійської мови: ЗНО


Якщо вступ до ВУЗу цього року у Ваших планах, а результати ЗНО з англійської мови вимагаються даним ВУЗом, то якісна підготовка до тесту ЗНО з англійської Вам просто необхідна. Ці Школа англійської Дарії Дзюбибезкоштовні матеріали, допоможуть Вам ефективно підготуватися до тесту Зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Матеріали для підготовки до тесту ЗНО з англійської мови на моєму сайті безкоштовні, і вони призначені для самостійного опрацювання. На сайті моїх курсів англійської мови Ви знайдете:
• безкоштовні відеоуроки з підготовки до здачі ЗНО
• поради з підготовки до ЗНО (тут та у моєму блозі)
• вправи на тренування різних типів завдань тесту ЗНО з англійської

Я впевнена, що комплексний підхід у підготовці до ЗНО з англійської мови, безперечно, допоможе Вам в отриманні бажаного балу на тесті. Але я не раджу Вам користуватися тільки цими матеріалами, оскільки їх, все ж таки, недостатньо. Комбінуйте їх з підручниками для підготовки до ЗНО з англійської мови, заняттями з викладачем, якщо є можливість, і тоді Ви дійсно зможете ефективно підготуватися до цього тесту. Я впевнена, що ці матеріали дозволять Вам розібратися у тесті ЗНО, про який існує більше міфів, ніж фактів, а також опанувати деякі ефективні стратегії здачі тесту, та попрактикуватися у виконанні завдань тесту.

Щоб краще зрозуміти, що являє собою тест ЗНО з англійської мови, подивіться цей відео урок, в якому я розповідаю про структуру цього тесту.


Перша частина тесту ЗНО з англійської мови: Читання

Усього у цій частині тесту ЗНО з англійської мови Вам зустрінеться три категорії вправ:
• вправи на встановлення відповідності, або matching (сполучення підзаголовків з абзацами);
• вправи на множинний вибір відповідей, або multiple choice (вибір одного варіанту відповіді із декількох запропонованих);
• вправи на заповнення пропусків, або gap filling (потрібно заповнити пробіли у тексті окремими словами, частинами речень або реченнями).

Почати підготовку до першої частини тесту ЗНО з англійської мови: "Читання."


Друга частина тесту ЗНО з англійської мови: Письмо

У цій частині Вам потрібно буде виконати лише одне завдання - написати листа або статтю на певну тему. Ця частина тесту здебільшого шаблонна, а тому, чим краще Ви до неї підготуєтеся вдома, чим більше опануєте шаблонів листів та стандартних виразів, які застосовуються у листах, тим легше Вам буде виконати цю вправу. Для того, щоб Вам допомогти підготуватися до цієї частини, я розробила відеоуроки та безкоштовні вправи з написання листів англійською мовою.

Почати підготовку до другої частини тесту ЗНО з англійської мови: "Письмо."


На моєму сайті Ви також можете відшукати наступні безкоштовні уроки з англійської мови, які можуть Вам допомогти у підготовці до тесту ЗНО з англійської мови:

Граматика англійської мови

Тематичний ілюстрований словник
Безкоштовна розсилка з бізнес англійської

Правила читання з англійської мови

Топіки з англійської мови


Хочете вивчати англійську мову зі мною?

• Пройдіть тест, щоб визначити свій рівень англійської.
• Зв'яжіться зі мною по телефону: +14389364667 або по email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та вкажіть: 1. свій рівень англійської мови; 2. бажаний напрямок вивчення англійської (бізнес, загальна англійська і т.д.); 3. усі можливі дні та час навчання; 4. бажану дату проведення пробного уроку; 5. країну та місто проживання (мені це потрібно для з'ясування Вашого часового поясу). Я зв'яжуся з Вами так швидко, як тільки зможу. Зверніть увагу, що індивідуальні заняття з англійської проходять у місті Монреаль, Канада. Для жителів інших міст можливі лише заняття з англійської по скайп.

Почніть вивчати англійську мову в зручний для Вас час після пробного уроку та внесення оплати.


Успіхів у навчанні!

Школа англійської Дарії Дзюби


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити